۴۰پوستر از سی نماپوسترهای سینمایی اونیش امین الهی از روز جمعه 3 مهر ماه 1388 به مدت یک هفته در نگارخانه ویژه تهران به نمایش در می آید .
این نمایشگاه که چندی پیش در تیر ماه قرار بود برگزار شود اما به تعویق افتاد، شامل 40 پوستر سینمایی طراحی شده توسط این هنرمند است که غالباً به سفارش بخش داخلی و بین الملل بنیاد سینمایی فارابی طی سال های 80 تا 88 طراحی و به چاپ رسیده است .
ابراهیم حقیقی در مقدمه ای برای این نمایشگاه می نویسد :
" اونیش امین الهی حرفه ای است ، یعنی از عهده سفارش خوب برمی آید و کار را شسته رُفته جمع می کند . فرقی نمی کند چه کاری باشد : آگهی برای یک کالا، نشانه یا تقویم برای یک شرکت یا پوستر برای یک فیلم . چون در ایران رایج نیست که در نمایشگاه های فردی آثار تبلیغاتی، تجارتی و بازرگانی را نمایش دهند در این جا ما فقط شاهد آثار فرهنگی او هستیم . در این دوره آثار فرهنگی که بیشتر بروشور یا پوستر برای فیلمهای ایرانی است و از جانب بنیاد سینمایی فارابی سفارشی داده شده ، شاهد خوش سلیقگی اي هستیم ، که اونیش توانسته فضای طراحانۀ به سامانی را ایجاد کند ."
نگارخانه ویژه در خیابان خرمشهر ، خیابان شهید عربعلی ، خیابان سوم ، ضلع جنوب غربی میدان ، ساختمان شماره 5 واقع شده که از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر پذیرای علاقه مندان خواهد بود .